Administrasjon

Bilde
Navn
Telefon
E-post
Stilling
Magnar Bremeraunet
958 26 360
magnar.bremeraunet@ifjobb.no
Daglig leder
Sølvi B. Brovold
957 61 133
solvi.brovold@ifjobb.no
Administrasjonsansvarlig
Ann Mari Hamland
918 19 741
ann.mari.hamland@ifjobb.no
Tiltaksleder
Elisabeth Askjem
950 08 830
elisabeth.askjem@ifjobb.no
Veileder tiltak

Leksvik

Bilde
Navn
Telefon
E-post
Stilling
Ragnar Fossan
906 03 219
ragnar.fossan@ifjobb.no
Avdelingsleder
Mona Thorsen
930 53 611
mona.thorsen@ifjobb.no
Stedsansvarlig Ifjobb Vask
Bente Aunan Winge
472 63 814
bente.winge@ifjobb.no
Veileder Ifjobb Vask
Anne Merkesnes Arntsen
748 56 191
anne.arntsen@ifjobb.no
Veileder Ifjobb Vask
Elisabeth Myran
957 57 150
elisabeth.myran@ifjobb.no
Veileder Krobrua
Tone Sjonbotn
474 84 010
tone.sjonbotn@ifjobb.no
Veileder Krobrua
Magne Myrabakk
468 74 607
magne.myrabakk@ifjobb.no
Veileder Stasjon
Trine Thorsen
474 53 195
trine.thorsen@ifjobb.no
Veileder profilering montasjen
Lisbeth Wanvik
748 57 378
lisbeth.wanvik@ifjobb.no
Veileder profilering montasjen

Rissa

Bilde
Navn
Telefon
E-post
Stilling
Kent Stoum
414 19 455
kent.stoum@ifjobb.no
Stedsansvarlig Produksjon Leira
Trond Brovold
991 58 219
trond.brovold@ifjobb.no
Veileder Produksjon Leira
Øyvind Andre Johansen
417 71 786
oivind.johansen@ifjobb.no
Veileder Produksjon Leira
Monica Kristin Rønning
938 66 477
monica.ronning@ifjobb.no
Veileder Go 'tid
Jannicke Skagstad
411 04 711
jannicke.skagstad@ifjobb.no
Veileder Go 'tid
Chon Skånøy
974 28 299
orachon.skanoy@ifjobb.no
Veileder Go 'tid
Venke Overland
911 36 819
venke.overland@ifjobb.no
Veileder Karri og Pent brukt