PÅ JOBB FOR

INDRE FOSEN

Eva Lian, utviklingsleder

Mob: 415 42 081 
E-post: eva.lian@ifjobb.no

Sølvi Børmark Brovold, admin.avd Kuben

Mob: 957 61 133
E-post: solvi.brovold@ifjobb.no

Kent Stoum, stedsansvarlig Leira

Mob: 414 19 455
E-post: kent.stoum@ifjobb.no

Venke Overland, veileder

Mob: 911 36 819
E-post: venke.overland@ifjobb.no

Jannicke Skagstad, veileder Go'tid

Mob: 411 04 711
E-post: jannicke.skagstad@ifjobb.no

Please reload

Jacky Williams, avd.leder Rissa

Mob: 932 00 967
E-post: jacky.williams@ifjobb.no

Trond Brovold, veileder

Mob: 991 58 219
E-post: trond.brovold@ifjobb.no

Ann Astrid Rokseth, ansvarlig Go'tid, Karri og Pent brukt

Mob: 932 01 115
E-post: ann.astrid.rokseth@ifjobb.no

Monica Kristin Rønning, veileder Go'tid

Mob: 938 66 477
E-post: monica.ronning@ifjobb.no

Chon Skånøy, veileder Go'tid

Mob: 974 28 299
E-post: skaanoe@hotmail.com

Please reload

ANSATTE / AVDELING RISSA